Noszenie butów do łodzi i nie skarpet spowodował epidemię grzybów grzybowych

Co teraz będę nosił z moim chinosem

Istnieje szczególny rodzaj osoby noszącej buty łodzi bez skarpet. Prawdopodobnie nazywają się Lawrence lub Freddie i cieszą się, że wybierają się do Rugby Sevens w Twickers. Są bardziej prawdopodobne, że mają ponurą, stunną stopę.

To dlatego, że ta bezszwowa tendencja do łodzi łodzi doprowadziła do wzrostu infekcji grzybiczych stóp u młodych mężczyzn, według The College of Podiatry.

noszenie-butow-do-lodzi-i-nie-skarpet

Emma Stephenson, podiatrista, powiedziała, że ​​widzi więcej 18-25 lat mężczyzn, przypuszczalnie wszystkie klasy średniej, doświadczające problemów z grzybami stóp, ponieważ noszą buty bez skarpet.

Emma wyjaśnia, w raczej brutto, że stopy wytwarzają około pół szklanki potu dziennie, a nadmiar wilgoci i ciepła spowodowanego łodzią nie jest wykonany z bardzo oddychającego materiału, który prowadzi do tych zakażeń grzybiczych.

Jej rada polega na tym, aby zminimalizować czas, w którym nosisz buty bez skarpetek, czy też rozpylaj trochę dezodorantu na nogi przed założeniem butów.

Wiele chapów zwraca się teraz do tych niewidzialnych skarpet stóp. Szkoda, że ​​cena unikania potencjalnie zakaźnego zakażenia grzybiczego wygląda trochę śmiesznie.

>>> Jeśli szukasz handlu obuwia, zapoznaj się z naszymi produktami pod adresem: https://www.wolkafashion.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *