Polska do odwiedzenia Jasnej Góry

Europa jest znana na całym świecie, naturalnego krajobrazu, a także miasta, starożytnego klasztoru. Jednym z najstarszym klasztorem kraju i najstarszy w Europie jest Polska z Jasnej Góry (górskiego światła).

Jasna Góra Klasztor położony jest na wzgórzu, 300 metrów wysokości blisko rzeki Warty, w zachodniej prowincji Czastochowa, Polska. Ten klasztor jest najbardziej znanym Virgin Mary Polska, król Lajos Wielki Węgier zbudowany XIV wieku i został nagrodzony za księcia Polski. Później, klasztor został zwrócony do zgromadzenia Węgry Palos.

Ponieważ został zbudowany do tej pory, co roku w klasztorze na Jasnej Górze witamy 5 milionów turystów z całego świata, ponieważ nie jest znana tylko jako klasztor, ale także pięknym zabytkowym zamku, dostojny. W tym cytadeli, wyświetlając wiele cennych artefaktów wierzących, królów, książąt, papież, biskupi, …. jak trumnę zawierającą relikwie, biżuterię, medale, płaszcz oraz obrazy znanych malarz polski Matejki.

Najbardziej znany klasztor na Jasnej Górze znajduje się obraz “czarne belki” – symbol niezależności i polskiego Kościoła katolickiego. Malowanie 122cm wysokości, 82 cm szerokości. Według legendy, malowanie “czarne belki” są Luke (uczniowie Jezusa) sporządzone zgodnie z prawdziwego oblicza Maryi, na kawałku drewna w rodzinie Jezusa. Jednak według naukowców, kawałek jest tajemnicą włoski artysta malował, zostać przeniesiony z Jerozolimy przez Konstantynopol, aw końcu do Częstochowy w 1834 roku

W szczególności, malowanie “czarne belki” są również uważa się, że magiczne moce, przynosi bogactwo wspaniałych rzeczy dla Polski. Wśród nich najbardziej znany militarne zwycięstwo w 1655 roku, zanim Szwecja Jasną Górę w mieście.

Obecnie, podczas wizyty klasztor Jasnogórski do odwiedzenia, turyści mogą zobaczyć “kostium” nowe malowanie “czarne belki”, składająca się z mnóstwa kamieni szlachetnych i paciorków bursztynowych. W szczególności, aby podziwiać cały miasto Częstochowa, odwiedzający mogą wspiąć się na 519 kroków w wieży, a następnie spojrzeć w dół, znajdziesz potężnego majestatu, jak również wieloletnią dawne cechy tego miejsca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *