Zakopane – Raj Domu Polskim O państwie

Polska jest jednym z krajów Europy Wschodniej mają wiele dziedzictwo historyczne i naturalny znany na całym świecie. Jeśli okazję do wizyty polskiej turystyki, należy przyjść do nauczyć się kilku słynnych atrakcji, takich jak starożytne miasto, w którym Kraków, Kopalnia Soli w Wieliczce, … Zwłaszcza stolica Warszawa, Polska posiada również słynne zabytki “Raj niższego świata” jest Zakopane nie należy ignorować.

Zakopane to niewielka miejscowość w powiecie Powiat tatrzański, województwie małopolskim, w Polsce (Warszawa, 500 km od stolicy na południu). To miasto jest znane jako letniego pałacu Polsce.

Jadąc do Zakopanego możesz zapomnieć zmęczony życiem, aby pogrążyć się w naturalnej scenerii tutaj.

Szeroka 84 km2 miasto Zakopane, położone w wąskiej dolinie między Tatry i Gubałówkę, jest najwyższym punktem Polski (od 800 do 1.130m wyższy niż poziom morza). Ten obszar jest objęty góralskiej kultury, otoczona chłodnego strumienia, średnia temperatura tutaj jest o 2 stopnie Celsjusza, 11 stopni Celsjusza jest najwyższa

Gdzie polscy królowie wykryto z XVI wieku i był poziom królewski uważane za idealne zakwaterowanie w lecie.

Miasto Zakopane jest jednym z miejsc najbardziej turyści Polsce, gdzie użytkownicy często do takich gigantycznych centrów opieki, gdzie ludzie cieszą się wspaniałe rzeczy z natury pojawia się co roku miasto wita miliony turystów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. podróżujący domowe generalnie wolą przyjść w maju przez klimat w tym czasie w bardzo chłodnym mieście, uciekać dopasowanie. turyści międzynarodowe również wolą w Boże Narodzenie, kiedy miasto było pokryte śniegiem.

Szczególną cechą miasta Zakopanego jest tutaj żadnych zakładów przemysłowych, które są przede wszystkim lasy, góry i grunty rolne, powietrze tutaj jest niezwykle świeże, nieskażone przez emisje przemysłowe.

Niektóre zabytki miasta Zakopanego:

– Morze oczu: Morskie Oko to nazwa jeziora w mieście, jezioro jest piękne dla turystów jako “relikt”. Powodem tego jeziora został nazwany przez wodę w jeziorze Sea Eyes brokatem jak oczy, koloru niebieskiego roku rundy. Sea Oczy 800m długości, 500 m szerokości, 50,8 szczególnie głębokie, składa się z olbrzymia lodowa topnieje, sosnowy las wokół jeziora jest majestatyczny, górujący i bulgotanie fragmenty strumienie takich jak mapy. Aby dostać się nad morze, można chodzić, przyczep konia lub samochód.

– Gubałówka Hill z słynne szczyty Giewontu. Tutaj można jeździć na nartach zrelaksowany, ponieważ jest to centrum sportów zimowych w Polsce, park narciarski jest bardzo duża. Jedzenie tutaj jest bardzo atrakcyjne z potraw, takich jak stek, smażony ser z mleka koziego, …

– Droga Krupowski (jeden z 5 najbardziej romantycznych dróg Polska): Podczas spaceru wzdłuż tej ścieżki, będzie patrząc na latarni pod starożytnych królów, tradycyjne drewniane domy z ludźmi miasto z setkami lat lub zabytkowym zamku w Niedzicy został zbudowany przez gotyckiej architektury z 18 wieku.

– Dunajcem: rzeka Dunajec granicznym między Polską a Słowacją, prawie 20 km długości. Gdy łódź w dół rzeki, widać pływające utracone w innym świecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *